Всички игри | НовиНови игри

4 сезона рали

vankizzle

Описание

Всеки сезон от годината се провежда шампионат в който участват най-опитните състезатели. Усети и ти атмосферата като се включиш и победиш опонентите си.

Играна: 10420

В момента: 0

4ти и гол 2013

vankizzle

Описание

Докажете себе си като истински стратег по американски футбол. Избирайте най-подходящата постройка за футболистите си при атака и отбрана. Напътствайте ги правилно по време на самия мач.

Играна: 1163

4х4 АТВ

vankizzle

Описание

В тази игра задачата ви е да спечелите поредица от състезание с много мощни АТВ мотори. Бъдете внимателни и бързи и не оставяйте шанс на конкуренцията да ви изпревари.

Играна: 2977

4х4 лудост

vankizzle

Описание

Впуснете се в тази луда надпревара с 4х4 джип. Преминете всяко от нивата за възможно най-малко време.

Играна: 1430

4х4 предизвикателство

vankizzle

Описание

Бъдете максимално бързи и преминете през старт финалната права. Преминете орез всички състезания, като спечелите колкото се може повече точки. Не забравяйте да събирате всички бонуси по пътя си.

Играна: 17760

4х4 рали

Описание

Ако състезание с мощни камиони винаги ви е звучало интересно, то това е една страхотна игра за вас. Впуснете се с поредица от напрегнати, спиращи дъха, състезания. Не позволявайте на нито един от опонентите ви да финишира преди вас.

Играна: 1095

4х4 футбол

pr0to_951

Описание

Една изключително забавна и новаторска игра. Задачата ви е да спечелите футболното първенство. Разликата от обикновените футболни игри е, че вместо футболисти състезателите управляват огромни джипове.

Играна: 10325

501 дартс

gabriel_sulis

Описание

Едно страхотно предложение за всички любители на играта дартс. Направете точно 501 точки, за да завършите успешно играта. С колкото по малко хвърляния се справите, толкова повече точки ще получите.

Играна: 6542

501 Дартс предизвикателство

m0zila

Описание

Опитайте се да сведете от 501 до 0 точките си с възможно най-малко изстрели по мишената.

Играна: 9488

501 Дарц

raff4o

Описание

Целта на играта е да направите 501 точки с възможно най-малко хвърляния.

Играна: 37811

50 оптични илюзии

nihilisto

Описание

В тази игра не всичко е така както Ви се струва на пръв поглед. 50 илюзии, дали ще ги разбереш без да използваш подсказки.

Играна: 20749

50 Скока

vankizzle

Описание

В тази игра задачата ви е да помогнете на симпатичния герой да преодолее дистанцията от 50 скока. За целта бъдете максимално внимателни и не позволявайте той да пропадне в бездната прекалено много пъти.